Architectdirect.nlHuisje

– designed for happiness –

Het ArchitectDirect DNA

Lees ons verhaal om ons beter te leren kennen.

Het Verhaal

Onze missie

Architectuur voor echt iederéén bereikbaar maken. Iedereen heeft het recht om te genieten van een goed ontwerp van de belangrijkste plek in je leven: thuis!

Onze visie

Alles begint met altijd klaar staan voor onze bezoekers en klanten. Wij vinden het uiterst belangrijk dat we 7 dagen per week van 08.00 tot 22.00 jou gratis advies kunnen geven! ArchitectDirect heeft als uitgangspunt dat je met een beperkt budget het maximale uit je verbouwing kunt halen. Dat begint met een goed ontwerp en eindigt met verbouwing volgens plan. Maar een goed plan, ontworpen door een architect lijkt onbetaalbaar. Vaak is het imago van een architect vooral duur, en lijkt zijn of haar advies dan niet te passen in een toch al krap budget. Om het maximale uit je budget te halen streven wij ernaar om onze architecten meer ruimte en tijd te geven voor het ontwerpen, en besparen we tijd op de technische uitwerking door knappe koppen in te zetten voor automatisering. Wij noemen dat “Democratisch tijd besparen”. Iedereen heeft recht om de vruchten te plukken van iets dat vanzelf gaat. Daardoor blijft er meer tijd over om te ontwerpen, hoef jij minder te betalen voor een architect en verandert je huis in thuis.

Onze waardes

De balans moet altijd goed zijn. Dit geldt voor een ontwerp maar ook voor een bedrijf. Wij trainen onze architecten om nauwkeurig om te gaan met je bouwbudget maar ook met de waarden van je gezin en buren. Wij proberen altijd te denken in het geheel, daardoor zien we steeds minder over het hoofd en kunnen we anticiperen op de toekomst. We zijn continu bezig om ons eigen gebruik van energie te verminderen, en investeren tijd in onze architecten zodat ze altijd goed in hun vel zitten. Architectuur is een creatief proces en het resultaat is zo goed als de architect zich voelt. Op deze manier weten we dat we altijd het maximale resultaat kunnen leveren dat je als klant verdient.

Ontmoet het ArchitectDirect team 🙂

We staan 7 dagen per week van 08.00 tot 22.00 klaar om met jou in contact te komen.
Bel (085) 303 29 77  of stuur een e-mail naar een van ons.
Werken bij ArchitectDirect? Bekijk onze vacatures >
ir. Murat Imamoglu
architect/mede-eigenaar
murat@architectdirect.nl
ir. Nick Matulessy
architect/mede-eigenaar
nick@architectdirect.nl
ir. Gerben Buijten
assistent ontwerper
gerben@architectdirect.nl
ir. Michiel Steenbergen
assistent ontwerper
michiel@architectdirect.nl
ing. Eric Vandenbrock
BIM modelleur
eric@architectdirect.nl
ing. Jeroen vd Heuvel
assistent ontwerper
jeroen@architectdirect.nl
Luc vd Weijer
bouwkundig tekenaar
luc@architectdirect.nl
Ben Matulessy
office manager / PR
ben@architectdirect.nl
Janneke Bots
marketeer
janneke@architectdirect.nl
Marion van Aken
administratie
marion@architectdirect.nl
Melisa Yalcin
juridisch adviseur
melisa@architectdirect.nl

Op zoek naar ons kantoor?

Binnenlopen, samen een hapje eten en sparren over je ideeën mag altijd!

Contact ons

ArchitectDirect.nl VOF
Dorpsstraat 156, 5731 JL Mierlo, Nederland
Kvk nummer: 63439042

BTW: NL855236905B01
Bank: NL56 TRIO 0391 0976 95

welkom@architectdirect.nl
(085) 303 29 77

Openingstijden: Maandag-Zondag 08.00 – 22.00.